D-Link DP-300U

Cena produktu D-Link DP-300U není známa.

 

Popis produktu D-Link DP-300U: DP-300U je víceportový print server a je vytvořen ke sdílení několika tiskáren umístěných na centrálním místě, kde budou nejlépe dostupné. DP-300U je osazen 2 paralelními porty pro tiskárny a 1 US... > více informací


D-Link DP-300U - popis

nahoru

DP-300U je víceportový print server a je vytvořen ke sdílení několika tiskáren umístěných na centrálním místě, kde budou nejlépe dostupné. DP-300U je osazen 2 paralelními porty pro tiskárny a 1 USB portem. K zařízení je tak možno připojit dvě tiskárny na paralelní porty a jeden na USB port abychom je nabídli ke sdílení na síti. Jelikož podporuje více síťových operačních systémů tak nám přináší vysoký stupeň flexibility a výkonu, který potřebuje Vaše kancelář. Více portů, menší náklady Se třemi tiskovými porty na jednom print serveru již nepotřebujete nakupovat ani instalovat zvlášť print servery pro každou tiskárnu. DP-300U je jen o něco málo dražší než jednoportový print server. Jestliže jsou Vaše tiskárny umístěny blízko sebe tak se Vám přímo nabízí koupit jeden print server namísto tří. Každá tiskárna je připojena k jednomu portu na serveru pomocí kabelu. Tisk všech tiskáren současně Díky rychlému procesoru, velké paměti a rychlým portům jsou tiskové operace zvládnuty ve velmi krátkém čase. Veškeré tiskárny připojené na print server mohou zpracovávat své tiskové operace ve stejném čase jako kdyby zde byly instalovány tři print servery. Podpora více síťových operačních systém DU-300U podporuje několik síťových OS jako jsou: Windows 95, 98, ME, NT 4.0, XP, Apple MacOS s AppleTalk, Linux, Solaris, SCO Unix, IBM AIX a NetWare 5.x native NDS. Nyní můžete konfigurovat různé OS na různé tiskárny a bez problémů mohou tisknout současně. Takže pokud si vyberete DU-300U získáte maximální možnou flexibilitu.

Výrobce D-link

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu D-Link DP-300U užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Switche nebo Routery, Síťové karty, Ostatní aktivní prvky.

Nejlevnější D-Link DP-300U akční ceny - Levné D-Link DP-300U

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější D-Link DP-300U stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější D-Link DP-300U najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Tiskové servery.